Консультація лікаря

Консультація - перший крок попередження проблем та ефективного лікування.


Консультаційний прийом у Центрі «ВЕНЕЦІЯ» розпочинається після заповнення персональної анкети здоров'я (наявність або відсутність алергічних реакцій, загальних захворювань і тд.) Це дозволяє лікарю, надалі, підібрати необхідний у вашому випадку анестетик, медикаментозну терапію.

Консультаційний прийом передбачає збір інформації про скарги (наліт на зубах, кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, біль в зубі при накусувані), проведення огляду порожнини рота і висновок лікаря щодо стану ясен, зубів.

Для деталізаціі консультації проводиться ренгенологічне дослідження (КТ, прицільні дентальні знімки, панорамний знімок), отримують діагностичні зліпки (для виявлення ортодонтичних проблем, планування тотальної реабілітації порожнини рота, діагностики проблем з нижньо-щелепними суглобами).

Після отримання деталей вашої стоматологічної ситуації і необхідності лікування, розробляються варіанти плану лікування (етапи, терміни лікування).

Обравши оптимальний і ефективний план робіт можемо приступати до лікування і отримання бажаного результату.

І пам’ятайте, для збереження здорової усмішки на довгі роки ми рекомендуємо відвідувати стоматолога 2 рази на рік.

Орієнтовна вартість лікування

Первинна консультація 200.00
первинна консультація з використанням цифрових технологій (інтраоральна камера) і складанням плану лікування 290.00
первинна ортодонтична консультація, огляд 350.00
консультація імплантолога 385.00
консультація гнатолога 385.00

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим. Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.

Консультація лікаря