Створення умов для імплантаціїІнколи при плануванні операції встановлення імплантів , виникає ситуація коли об’єм кісткової тканини в ділянці майбутньої  імплантації виявляється недостатнім. Такі випадки є непоодинокі.

Причинами виникнення дефіциту кісткової тканини можуть бути травматичні видалення зубів, масивні запальні процеси та кісти на коренях зубів, які призвели до видалення.

З метою збільшення об’єму кісткової тканини застосовується різноманітні методики з використанням як штучних так і біологічних кісткових замінників.

 

Кісткові матеріали за їх походженням можна поділити на такі основні групи:

 • Аутогенні - джерелом матеріалу є сам пацієнт .

 • Аллогенні - матеріал отримують з тканин іншої людини.

 • Ксеногенні - донором матеріалу є тварини.

 • Аллопластичні - синтетичні матеріали , виготовлені штучно.

 

Операція зі збільшення об’єму кістки може проводитись як під місцевим знеболюванням так і з  використанням медикаментозного сну, що залежить від складності операції.

 

Принцип даного виду операцій зводиться до того, що після розрізу на яснах у місце дефіциту кістки вводиться замісний матеріал і залишається там строком на 4-6 місяців.

Після означеного терміну проводиться стандартна імплантація.

Також можлива техніка кісткової підсадки з одномоментним встановленням імплантату в ділянку з обмеженими умовами. Можливість застосування даної техніки визначається лікарем після оцінки даних рентгенівських знімків  та діагностичних моделей щелеп. Перевагою такої методики є значна економія часу витраченого на імплантацію з подальшими встановленням штучної коронки  на імплантат.

Статью підготував лікар - стоматолог Смірнов Андрій Сергійович

Орієнтовна вартість лікування

Дентальная імплантація

IBT (Израиль) від 7 700
K3- Pro (Німеччина) або ICX-templant (Німеччина) від 11 625
BioHorizons (США) від 18 650
Straumann (Щвейцария) від 31 200

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Анестезія

анестезія (провідникова, інфільтраційна) 275
медикаментозний сон (30 хв) 1945

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді

 • Чи можливо ставити імплантанти при пародонтозі?

  Парадонтоз не є протипоказанням до імплантації. Це є чинник ризику для імплантації, рівень якої залежить від стадії парадонтозу. Чим вища стадія парадонтозу, тим вище ризик для імплантації. У будь-якому випадку перед імплантацією потрібно усунути гострі та хронічні запальні процеси.

 • Через який час після видалення зуба можна ставити імплантант?

  Відповісти на це питання конкретно зможе лікар-імплантолог, після аналізу КТ тої ділянки щелепи, де планується імплантація.

  Найчастіше, говорячи про імплантацію на верхній щелепі, називають термін 6 місяців, на нижній – 3-4 місяці, але потрібно пам'ятати, що кожен випадок індивідуальний.