Створення умов для імплантації

Інколи при плануванні операції встановлення імплантів , виникає ситуація коли об’єм кісткової тканини в ділянці майбутньої імплантації виявляється недостатнім. Такі випадки є непоодинокі.

Докладніше

Причинами виникнення дефіциту кісткової тканини можуть бути травматичні видалення зубів, масивні запальні процеси та кісти на коренях зубів, які призвели до видалення.

З метою збільшення об’єму кісткової тканини застосовується різноманітні методики з використанням як штучних так і біологічних кісткових замінників.

Кісткові матеріали за їх походженням можна поділити на такі основні групи:

  • Аутогенні - джерелом матеріалу є сам пацієнт .
  • Аллогенні - матеріал отримують з тканин іншої людини.
  • Ксеногенні - донором матеріалу є тварини.
  • Аллопластичні - синтетичні матеріали , виготовлені штучно.

Операція зі збільшення об’єму кістки може проводитись як під місцевим знеболюванням так і з використанням медикаментозного сну, що залежить від складності операції.

Принцип даного виду операцій зводиться до того, що після розрізу на яснах у місце дефіциту кістки вводиться замісний матеріал і залишається там строком на 4-6 місяців.

Після означеного терміну проводиться стандартна імплантація.

Також можлива техніка кісткової підсадки з одномоментним встановленням імплантату в ділянку з обмеженими умовами. Можливість застосування даної техніки визначається лікарем після оцінки даних рентгенівських знімків та діагностичних моделей щелеп. Перевагою такої методики є значна економія часу витраченого на імплантацію з подальшими встановленням штучної коронки на імплантат.

Орієнтовна вартість лікування

Видалення зуба ( включно з анестезією, гемостазом) від 1400
видалення ретинованого зуба від 2885
Видалення зуба з пластикою м'яких і твердих тканин від 5500
Вестибулопластика від 2310
використання мембрани L-PRF від 2 000
синус-ліфтинг від 7100
Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Створення умов для імплантації