Лікування зубів та ясенОрієнтовна вартість лікування

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Анестезія

анестезія (провідникова, інфільтраційна) 275
медикаментозний сон (30 хв) від 1945

Лікування кореневих каналів

Первинна  ендодонтія : інструментальна,  медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 2495 
Вторинна ендодонтія: розпломбування, інструментальна, медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 3 000 

Пломбування та реставрація зубів

лікування без бор-машини 270
пломба зі світлополімерного цементу від 485 до 1 180
пломба з фотополімерного матеріалу від 605 до 2 550
художня реставрація зуба від 3 065 до 3 680

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді

 • Чи можуть бути больові відчуття в інших ділянках від ураженого зуба?

  Так дійсно таке можливо, що біль може проявлятися в іншій зоні щелепно-лицевої ділянки. Таке досить часто зустрічається у зв'язку з особливостями іннервації цієї зони.

 • Як позбутися неприємного запаху з рота?

  Галітоз - стійкий неприємний запах з рота, який не усувається традиційними засобами профілактики та гігієни. В даний час ця проблема в стоматології поставлена ​​трохи інакше і з'явилися нові підходи та можливості її вирішення.

  Проблема галітоза має медичний і психологічний (соціальний) аспекти: по-перше, наявність галітоза може бути індикатором патології різних органів і систем організму людини; по-друге, галітоз і страх галітоза мають величезний негативний вплив на соціальне й особисте життя людини. Стоматолог - один з основних фахівців, який виявляє проблему галітоза, правильно оцінює ситуацію, встановлює причину галітоза.

  Де шукати причини поганого запаху з рота?

  • У ротовій порожнині;
  • У верхніх дихальних шляхах;
  • У шлунково-кишковому тракті;
  • В ендокринній системі

  Як боротися з неприємним запахом? Потрібно завжди намагатися знайти і усунути його причину.

  Практично в 80-90% випадків виникнення неприємного запаху з рота (галітозу) пов'язано з місцевими причинами в порожнині рота, з яких основними є:

  1. Стоматологічні захворювання, такі як: карієс зубів та його ускладнення; запальні захворювання пародонту; захворювання слизової оболонки порожнини рота; пухлиноподібні новоутворення;
  2. Незадовільний гігієнічний стан порожнини рота, обумовлений поганим доглядом за зубами, язиком, а також за ортопедичними і ортодонтичними конструкціями.
  3. Ксеростомія або синдром «сухості порожнини рота» є найпоширенішою причиною галітоза. В результаті зниження швидкості секреції слини порушуються процеси природного очищення порожнини рота, створюються сприятливі умови для розмноження різних мікроорганізмів. Крім того, причиною розвитку ксеростомії може бути прийом медикаментозних препаратів, захворювання і порушення функцій слинних залоз, ротовий тип дихання.
  4. Рецесія ясен - це явище, при якому оголюється частина кореня зуба через осідання ясен. Як наслідок, підвищена чутливість від температурних і хімічних подразників, що значно ускладнює домашній догляд за зубами, не дає повноцінно вичищати зуби від залишків їжі і призводить до галітозу.

  Що ж робити?

  • 1.При виявленні стійкого запаху з рота необхідно звертатися до лікаря-стоматолога.
  • 2.Пройти курс професійної гігієни порожнини рота з видаленням надясенних і підясенних зубних відкладень.
  • 3.Видалити зруйновані зуби, які не підлягають відновленню, а також зуби мудрості при утрудненому прорізуванні.
  • 4.Санувати порожнину рота (перелікувати уражені карієсом зуби, замінити пломби з нависаючими краями, замінити неякісне протезування, пролікувати запалення ясен - вектор-терапія)
  • 5.Відкоригувати проблему зниженого слиновиділення (ксеростомії)
  • 6. За допомогою лікаря-стоматолога пройти навчання методам індивідуальної гігієни порожнини рота, куди входять чистка зубів і язика; Якщо явища галітоза зберігаються після усунення можливих місцевих причин в порожнині рота, слід звернутися за консультацією до лікаря терапевта.


  Крім стандартного чищення зубів було б непогано:

  *2 рази в день користуватися флосом для очищення всіх міжзубних проміжків;

  *після кожного прийому їжі рекомендовано прополоснути рот водою, спеціальним ополіскувачем (але тільки безалкогольними! Тому що спирт сушить слизову оболонку. Така процедура вранці позбавить від неприємного запаху, «накопиченого» за ніч, а ввечері змиє харчову бактеріальну плівку) або використовувати жувальну гумку (2-3 хв , не більше);

  *не забувати разом з зубами очищати і спинку язика, бо на ній у великих кількостях утворюється бактеріальний наліт.

  Маскувати проблему освіжаючим спреєм, ополіскувачем для порожнини рота і жувальною гумкою не варто. Не чекайте позитивного ефекту! З галітозом допоможе впоратися тільки лікар.