Лікування кореневих каналів зубів

Лікування кореневих каналів, або ендодонтичне лікування – єдиний спосіб збереження зуба при виникненні пульпіту (запалення пульпи) або періодонтиту (запальний процес в кістковій тканині довкола верхівки кореня зуба).

Докладніше

Ендодонтичне лікування включає:

Крок 1: Збір скарг і огляд порожнини рота.

Крок 2: Рентген діагностика ( у Стоматологічному центрі «ВЕНЕЦІЯ» віддають перевагу 3Д - діагностиці, оскільки на даний момент цей метод дослідження є найдостовірнішим і інформативним, оскільки дозволяє безпомилково визначити не лише кількість, дійсний розмір, особливості будови кореневих каналів, але і точну локалізацію і кордони вогнища запалення)

Крок 3: Обговорення з пацієнтом і визначення тактики лікування на основі аналізу даних рентгена-діагностики і огляду порожнини рота.

Крок 4: Видалення старої пломби і препарування уражених карієсом тканин зуба, визначення робочої довжини, механічна і медикаментозна обробка кореневих каналів, які в Стоматологічному центрі «ВЕНЕЦІЯ» проводяться під мікроскопом з використанням машинних інструментів.

Крок 5: Обтурація кореневих каналів, тобто 3х мірна герметизація складної системи кореневих каналів (латеральна компакція або обтурація гарячою гутаперчею).

Крок 6: Рентген-знімок, для контролю якості пломбування кореневих каналів.

Орієнтовна вартість лікування

Первинне ендодонтичне лікування: інструментальна, медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 2495.00
Вторинне ендодонтичне лікування: розпломбування, інструментальна, медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 3000.00

* Представлений прейскурант є скороченим. Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.

Лікування кореневих каналів зубів