ДентикюрЩодня ми приділяємо багато часу кожній частині свого тіла, бажаючи виглядати на всі сто.  Шкіра потребує контрастний душ, пілінг, застосування кремів. Волосся потребує ретельного  миття, застосування кондиціонерів і масок, акуратного зачісування. Нігті постійно піддаються чищенню, підпилювання, покриттю хоча б глянцовим засобом. У купі справ ми спроможуємось виділити пару годин для спорту або танців, піклуючись про красу тіла .. А ось на зуби чомусь не завжди звертаємо увагу.
  
Але, візитна картка будь-якої людини - будь то чоловік або жінка - це усмішка. І чистити зуби два рази в день і ходити до стоматолога, коли «припече» - зовсім недостатньо для красивої і здорової усмішки.
 
Так що ж робити? Все просто. Для початку взяти за звичку раз в кілька місяців робити дентікюр. Адже ми ж робимо манікюр і педикюр щотижня.

Що таке дентікюр?

Дентікюр - це унікальний комплекс, що включає в себе приємні spa- процедури, які створюють чистоту в порожнині рота.
 
Дентікюр процес постійний, циклічний, що дозволяє уникнути або звести до мінімуму ризик виникнення стоматологічних захворювань. При цьому медичні процедури обов'язково мають своїм результатом поліпшення естетичних показників (природний блиск здорових зубів, щільні рожеві ясна, відсутність неприємного запаху).
 
Крім видалення нальоту, проводиться глибоке фторування зубів, що особливо показано для вагітних жінок, людей із слабкою емаллю, а також для дітей які мають  постійні зуби. Під час дентікюра лікар проводить індивідуальний урок гігієни, дає рекомендації з гігієни порожнини рота, індивідуально підбирає зубні пасти, щітки, нитки (флоси), керуючись станом пародонта зубів, показниками стійкості емалі. Пацієнти , що вперше звернулися, запрошуються через два тижні на повторне відвідування для контролю ступеня засвоєння навичок гігієни.
 

Збереження здорових зубів є ознакою високої якості життя,
так як вони забезпечують повноцінність харчування, вільну посмішку і гідність людей.
Просто дентікюр допомагає жити в радість. Не позбавляйте себе цього задоволення!

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді