Герметизація фісурГерметизація фісур - процедура, спрямована на «запечатування» природних нерівностей (боріздок) на поверхні зуба, де емаль ще недостатньо тверда. Таким чином виключається ймовірність виникнення карієсу постійних зубів.
 
Герметизація (або запечатування) фісур полягає в тому, що на жувальну поверхню зуба наноситься спеціальний герметизуючий матеріал, який заповнює всі важкодоступні, глибокі поверхні. Видаляти залишки їжі і зубний наліт після такої процедури стає набагато простіше.
 
Герметизація фісур перешкоджає проникненню в емаль мікроорганізмів,  які виробляють кислоти, в результаті - зуби отримують захист від карієсу на багато років. Частка істини в тому, що герметизацію фісур слід проводити тільки дітям, дійсно є. Пов'язано це з тим, що відразу після прорізування зуба емаль фісур ще не дозріла. Такі фісури найбільш схильні до карієсу, так як вони набагато «м'якше» фісур «дорослих» зубів. Саме в цей період доцільно проводити герметизацію.

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді