Профілактика карієсуЯк уберегти себе від карієсу? Це питання мучить багатьох. Ми розповімо 9 правил, завдяки яким можна вберегти себе від хвороби на 95%. Чому не на всі 100%? На жаль, навіть останні стоматологічні досягнення поки не в силах вплинути на генетичну схильність до карієсу. А ось якість гігієни порожнини рота залежить тільки від вас.
 

1. Правильно чистимо зуби
Як відомо, чистити зуби потрібно двічі на день, після їди, і не забувати використовувати зубну нитку і ополіскувачі для рота.
2. Вибираємо зубну пасту
Правильно підібрана зубна паста не тільки зміцнить зубні тканини, а й попередить утворення зубного нальоту. А правильно підібрати зубну пасту допоможе тільки лікар-стоматолог.
3. Сідаємо на дієту
Відмовившись від тістечок і шоколаду, ви не тільки будете в прекрасній формі, але продовжите життя вашим зубам. Але також не забувайте про шкідливість газованої води і концентрованих соків.
4. Налагоджуємо особисте життя
Виявляється, цілуватися не тільки приємно, але і корисно. Секрет в тому, що під час поцілунків масажуються ясна і слиновиділення стає більш інтенсивним, завдяки чому вирівнюється кислотно-лужний баланс.
5. Тренуємо пам'ять
Не забувайте двічі на рік відвідувати стоматолога.
6. Споживаємо вітаміни
На думку вчених, знижене споживання вітаміну С впливає на демінералізацію емалі. До такого висновку вони прийшли після експерименту, який показав, що у тих, кого атакував карієс, за кілька місяців до цього знижувалося в організмі вміст вітаміну С. Крім того, вітамін D також підвищує опірність зубів до карієсу, оскільки разом з ним відмінно засвоюється кальцій .
7. Виправляємо прикус
Вченими давно доведено, що неправильний прикус і скупченість зубів створюють сприятливі умови для розвитку карієсу.
8. Насичуємо зуби мінералами
В якості місцевої профілактики карієсу проводиться процедура ремінералізації зубів. Вона дозволяє відновити мінеральний склад зубної тканини і підвищити її стійкість до карієсу. 
9. Дружимо з гігієністом
Навіть якщо ви будете 10 раз на день чистити зуби, ви все одно не зможете повністю позбавитися від зубного каменю і видалити зубний наліт. Тому обов'язково відвідуйте гігієніста раз на півроку.

 

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді