Профілактика заховрювань ясенПрофілактика захворювань пародонту повинна проводитись за наступними напрямками:


1. Усунення шкідливих звичок: кусання нігтів, облизування губ і т.д. Також куріння є одним з факторів ураження пародонту. Тому необхідно позбутися від цієї шкідливої ​​звички.


2. Усунення аномалій прикусу.При наявності скупченості зубів, відсутніх зубів і т.д. - Необхідно ортодонтичне лікування і раціональне протезування.


3. Усунення дефектів пломб, протезування та своєчасне лікування зубів.
"Старі" пломби, сильно зруйновані каріозні зуби, коронки і мости, які не відповідають вимогам, аномалії прикусу - це фактори, які можуть призвести до перевантаження окремих груп зубів, що сприяє розвитку запального процесу в оточуючих зуб тканинах.


4. Усунення порушень прикріплення м'яких тканин порожнини рота - пластика вуздечок губ і язика.


5. Регулярно проводити професійну гігієну порожнини рота, що включає в себе видалення зубних відкладень, зняття зубного каменю і нальоту, полірування зубів, покриття зубів фторвмісними лаками.


6. Дотримання гігієни порожнини рота. Основним фактором, який попереджає розвиток захворювань пародонту, є правильна гігієна порожнини рота з використанням сучасних засобів: зубні щітки різних модифікацій, зубні пасти і гелі, зубні нитки (флоси) для чищення міжзубних проміжків, пристосування для очищення язика, міжзубні йоршики, іригатори порожнини рота, ополіскувачі, засоби для догляду за знімними ортопедичними і ортодонтичними конструкціями, індикатори для самостійного виявлення зубних відкладень (таблетки для розсмоктування або розчини для фарбування нальоту).


7. Раціональне харчування і дотримання здорового способу життя. Їжа повинна містити достатню кількість білка, аскорбінової кислоти, вітаміну Е, мінеральних солей. Людям, у яких є початкові ознаки захворювань пародонту, необхідна дієта з обмеженим вживанням вуглеводів і жирів. Обов'язкові молочнокислі продукти, овочі та фрукти.


8. Лікування супутніх захворювань. Оскільки захворювання пародонту тісно пов'язані з багатьма соматичними захворюваннями, вкрай важливі як профілактика останніх, так і повна ліквідація наслідків перенесених захворювань. Також важливо стежити за станом шлунково-кишкового тракту, вчасно виявляти і лікувати дисбіози - порушення "рівноваги" мікрофлори кишечника.

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді