Ремтерапія або ремінералізація зубів. Що це?В основі процедури лежить властивість напівпроникності емалі.
З метою профілактики та лікування початкових стадій карієсу, гіперестезії (підвищеної чутливості емалі зубів) використовуються суміші, що містять елементи, необхідні для відновлення і зміцнення складу емалі.
 
Ремінералізація полягає в використанні препаратів, що містять кальцій, фосфати і фториди в іонізованій формі, які втираються в поверхню зубів. Зазвичай проводиться серія процедур, число яких визначає стоматолог.
 
Пасти або ополіскувачі, розраховані на використання в домашніх умовах, можуть застосовуватися щодня. Концентрація фтору в професійних фтор-гелях і фтор-лаках набагато вище, тому зазвичай призначають короткочасний курс фтористих аплікацій. Тривалість його визначається лікарем і може варіювати від одноразового застосування до 1-2 разів на тиждень протягом місяця.
 
Результат, аналогічний процедурі ремінералізації, дає чергування зубних паст, що містять кальцій, і паст, що містять фтор. Але, зрозуміло, в цьому випадку ефект буде набагато нижче.
 
Процедура ремінералізації дає найкращий ефект, якщо проводиться в дитячому віці. Результативна вона і в період вагітності, коли всі ресурси материнський організм віддає майбутній дитині. У порожнині рота починають переважати процеси демінералізації емалі - з тканини зуба «вимиваються» необхідні плоду мінерали, і ризик руйнування зубів майбутньої мами багаторазово зростає.
 
Мінімальні зусилля, коли вони спрямовані в потрібне русло, надійно захищають вас від виникнення проблем із зубами. Погодьтеся, значно простіше і приємніше провести профілактичні процедури, звертаючись до стоматологів, ніж витрачати час і гроші на лікування!

 

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді