Tooth Mousse. Поради до застосуванняЗастосування Tooth Mousse:

Крок 1: Почистити зуби 
Почистити зуби вашою звичайною зубною пастою. Прополоскати рот водою. Корисно, хоча і не обов'язково, після цього протерти зуби тонкою серветкою.
 
Крок 2: Нанести гель:
Видавити гель TOOTH MOUSSE на палець і акуратно нанести на зуби тонким шаром. Зуби, які страждають від підвищеної чутливості, слід покрити трохи більш товстим шаром.
 
Крок 3: Не закривати рот
Три хвилини постарайтеся не закривати рот - так слина буде менше прилипати до зубів, і таким чином, не буде змивати нанесений гель.
 
Крок 4: Розподілити гель
Через ці три хвилини рот можна закрити і язиком розподілити гель по всій поверхні зубів. Чим довше гель знаходиться в роті (мінімальний час - 5 хвилин), тим сильніше буде ефект. Потім гель слід виплюнути (рот не полоскати), після чого протягом 30 хвилин бажано нічого не їсти і не пити.
 

Корисні поради і рекомендації:

• Не слід полоскати рот після застосування TOOTH MOUSSE. Залишки гелю незабаром самі зникнуть. Їх проковтування жодним чином не шкодить вашому здоров'ю.
• TOOTH MOUSSE ні в якій мірі не замінить і не скасовує звичайну чистку і догляд за зубами (із застосуванням паст, флосів, ополіскувачів і т.д.). Наприклад, звичайна зубна паста необхідна для механічного очищення поверхні емалі від залишків їжі і нальоту, а також для фторування зубів. Почищені звичним способом зуби будуть сприймати TOOTH MOUSSE набагато ефективніше.
 

Як бачите, все дуже просто і цілком під силу будь-якій людині!
 
* Tooth Mousse (тус мус) - це водорозчинний крем, що містить Recaldent ™ * СРР-АСР (Казеїн Фосфопептід - Аморфний Кальцій фосфат). У середовищі порожнини рота СРР-АСР міцно зв'язується з біоплівкою, зубним нальотом, бактеріями, гідроксиапатитом і м'якими тканинами, доставляючи біодоступні кальцій і фосфор.

 

Орієнтовна вартість лікування

Профілактика

урок гігієни 350
професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
підтримуюча «Вектор-терапія» 3440
ремінералізующая терапія всіх зубів від 660
закриття фісур постійного зуба герметиком від 660

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді