Прикраси на зубахВи, напевно, вже помічали, що останнім часом у нас все частіше і частіше стали зустрічатися люди із сліпучими посмішками. Під час посмішки у них на зубах переливаються і грають усіма барвами веселки маленькі «діаманти», від яких захоплює дух і виривається вигук захоплення в адресу їх щасливого володаря.


Скайси — це дуже маленькі, легкі і плоскі декоративні прикраси, виготовлені спеціально для встановлення на зуби. Форма скайсів може бути різна: крапельки, змійки, зірочки, півмісяці, букви, смайлики і так далі. Стоматологи жартома називають скайси «пірсингом для зубів», хоча з пірсингом ці прикраси мають мало спільного.

Найпростіші та дешеві скайси виготовляються із звичайного скла. Для створення дорожчих варіантів використовуються гірський кришталь, кристали Сваровськи і навіть коштовні камені на зразок сапфіра, діаманта або рубіна. Зверніть увагу, що коштовні камені вимагають грунтовнішого кріплення, тому їх рекомендується наносити на коронки або вініри. Причина проста: не допустити травмування зубної емалі.

Скайси мають розмір від 1 до 4 мм в діаметрі залежно від вигляду і форми. А ось форма їх може бути самою різною: тут тобі і зірочки, і крапельки, і ромби, і квадратики, і дельфінчики. Товщина скайса мінімальна, тому він практично зливається з поверхнею зуба.

Правильно підібрати і встановити скайс можна лише стоматолог. Спочатку лікар, виходячи з анатомічних особливостей будови зубного ряду пацієнта, вибирає місце розташування прикраси (звичайно це другі різці, або ікла верхньої щелепи). Потім ретельно віддаляється зубний наліт і знежирюється поверхня емалі, на яку кріпитиметься скайс. Після цього за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу скайс надійно фіксується на поверхні зуба, не ушкоджуючи емаль.

Вся процедура триває не більш за півгодини і абсолютно безболісно. Приблизно за півтори-дві години настає звикання.
Завжди є можливість зняти або поміняти скайс, без всяких наслідків для зубів в будь-який бажаний час, як тільки він перестане приносити радість. Після видалення скайса емаль залишається здоровою і гладкою. Термін служби скайса залежить від ретельного і акуратного догляду за зубами і варіює в межах від 6 місяців до 3 років.

Приклеювання скайсів абсолютно нешкідливо для зубів, адже прикраси кріпляться до поверхні зубів без якого-небудь порушення емалі. За допомогою скайса можна не лише прикрасити свою посмішку, але й приховати дефекти на поверхні зуба (гіпоплазія емалі, пігментна пляма, тріщина).

Окрім здорового зуба, скайс можна прикріпити на керамічну коронку або пломбу. Доглядати зуби зі скайсами необхідно так само, як і за звичайними зубами – досить двічі на день правильно чистити зуби і двічі на рік відвідувати стоматолога для контрольного огляду і професійного чищення зубів. Спеціальне ограновування матеріалу, яке використовується для виготовлення скайса, дозволяє навіть простенькому виробу грати на світлі десятками граней, подібно до справжнього діаманта. Посмішка просто виблискує!

Будь-якій коштовності потрібна відповідна оправа. До того, щоб додати блиску вашій посмішці, потурбуйтеся про здоров’я зубів. Лікування, зміцнення ясен – все це зробить ваші зуби міцними і білосніжними. Саме такі зуби скайси прикрасять щонайкраще, а похід до стоматолога асоціюватиметься у вас не з неприємними процедурами, а з іскристою посмішкою і власною красою.


 

Орієнтовна вартість лікування

Естетична стоматологія

професійна гігієна порожнини рота з метою профілактики від 960
відбілювання зубів офісне від 615
відбілювання зубів домашнє від 1 100
лікування без бор-машини 270
художня реставрація зуба від 3 065 до 3 680
керамічні вкладки, накладки від 8 500
вініри від 8 500

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Анестезія

анестезія (провідникова, інфільтраційна) 275
медикаментозний сон (30 хв) 1945

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді