Відбілювання зубів

Відбілювання – процедура, яка дозволяє змінити природний або придбаний колір / відтінок ваших зубів з темного на світліший.

Радимо вам перед тим, як зважитися на «відбілювання» зубів, обов’язково проконсультуватися з лікарем, що займається цим професійно.

Докладніше

Слід розуміти, що «відбілювання» — це умовний термін, що фактично має на увазі виключно процес освітлення зубів, з попереднім професійним чищенням. В деяких випадках для освітлення зубів буває досить професійного чищення із застосуванням, наприклад, системи «Air Flow». В результаті видалення поверхневого нальоту ви отримуєте «ефект вибілювання».

Існує кілька видів відбілювання:

- офісне відбілювання - проводиться в кріслі стоматолога і займає по тривалості близько однієї години. Слід відзначити, що кінцевий результат відбілювання буде видно через 3 дні.

- домашнє відбілювання - проводиться пацієнтом в домашніх умовах самостійно. Лікар знімає відбитки для виготовлення індивідуальних кап для відбілювання. Пацієнтові видаються капи, гель для відбілювання, та проводиться інструктаж. Контроль відбілювання проводиться лікарем на контрольних оглядах.

Варто пам'ятати, що перед початком процедури відбілювання необхідна первинна консультація і огляд які включають в себе:

  1. Збір анамнезу(загальні захворювання, прийом препаратів, наявність алергій тощо.)
  2. Огляд- наявність пломб і їх обсяг, мостів, коронок на зубах підлягають відбілюванню. Пломби і ортопедичні конструкції не відбілюються і можливо знадобиться їх заміна після проведення процедури відбілювання.
  3. Проводиться діагностикакаріозних і некаріозних уражень, захворювань тканин пародонта (ясен)
  4. Вибір відбілюючої системи(домашньої , офісної).
  5. Проведення професійного чищення зубів(зняття твердого зубного нальоту і пігменту), що є обов'язковою перед початком процедури відбілювання.
  6. При необхідності закриття каріозних порожнин тимчасовими пломбами, які після процедури відбілювання слід замінити на постійні.

У нашій клініці вам допоможуть підібрати оптимальний вид вибілюючої системи, який буде зручний вам і максимально ефективний!

У чому різниця домашнього відбілювання від офісного ?

Чи довго зберігаються результати відбілювання ?

Чи шкодить відбілювання зубам ?

Орієнтовна вартість лікування

Офісне відбілювання від 950.00
Домашнє відбілювання від 1100.00
Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим. Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.
Докладніше про переваги, лікар розповість під час консультації.

Відбілювання зубів