Елайнери

Як працює елайнер ?

Для лікування застосовується набір прозорих пластикових елайнерів виготовлених спеціально для вас. Кожен елайнер переміщує зуби до певного положення за 14 днів, після чого пацієнт змінює його на наступний. Вони призначені для цілодобового носіння за винятком часу прийому їжі та чищення зубів. Завдяки віртуальному плану лікування, ви будете точно знати дату його закінчення і бачити результат. 

Протягом всього процесу вирівнювання зубів ви будете перебувати під наглядом вашого ортодонта.

Як відбувається лікування елайнерами?

Після проведення консультації, з'ясування можливості проведення лікування, ваш лікар зробить відбитки щелеп, проаналізує ренгенологічний знімок і зробить фотографії особи і ротової порожнини.

Всі дані передаються в зуботехнічну лабораторію, де буде спрогнозований весь курс лікування. Потім індивідуально для вас виготовляється комплект прозорих кап-елайнерів . Тривалість лікування залежить від складності кожного клінічного випадку і в середньому становить від 2 до 16 місяців.

Набір кап пересилається в клініку разом з гіпсовою моделлю кінцевого результату лікування. Ви зможете побачити результат ще до початку лікування на гіпсовій моделі і відео-ролик з динамікою лікування!

Після отримання комплекту елайнерів ваш лікар встановлює на зуби активатори - це елементи з прозорого композитного матеріалу.

Проводиться інструктаж пацієнта. Лікар одягає перший елайнер і лікування починається!

Як носити елайнери ?

Елайнери необхідно носити протягом 20-22 годин в день, знімаючи їх тільки на час прийому їжі та чищення зубів.

Елайнери замінюються на наступні кожні 2 тижні

Як правильно доглядати за елайнерами

  • Елайнери обов'язково знімати під час їжі і чищення зубів. При вживанні простої води кімнатної температури можна не знімати. Будьте гранично обережні, знімаючи елайнер, не прикладайте надмірного зусилля, не тягніть і не переламуйте елайнер.
  • Обов'язково чистити зуби і використовувати зубну нитку після їжі і перед тим, як надягати елайнер. При відсутності засобів для чищення: прополоскати рот і промити елайнер теплою проточною водою. (Це не найкращий варіант, він підходить тільки в екстрених випадках.)
  • Елайнери необхідно очищати перед кожним використанням за допомогою щітки з дуже м'якою щетиною і водою з невеликою кількістю зубної пасти. Увага! Після чистки елайнер добре промити водою! Один раз в тиждень використовувати спеціальні засоби для чищення!
  • Для очищення елайнерів НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ кошти для очищення зубних протезів. НЕ замочувати елайнери в засобі для полоскання порожнини рота. Такі кошти можуть зіпсувати поверхню елайнерів і зробити їх більш тьмяними і видимими.
  • Рекомендовано регулярні професійні чистки і огляди у лікаря стоматолога.
  • В окремих випадках може виникати алергічна реакція на матеріал, з якого виготовлені елайнери. У таких випадках слід припинити використання елайнерів і проконсультуватися з лікарем.
  • Якщо у вас виникають проблеми при використанні елайнерів, при виникненні питань - необхідно зв'язатися з лікарем.

Орієнтовна вартість лікування

Ми співпрацюємо з лабораторіями України, Європи та США.

Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.

  • Докладніше про переваги кожної системи, лікар розповість під час консультації.

ЕЛАЙНЕРИ ДОСТУПНІ КОЖНОМУ!

Елайнери