ЕлайнериРаді повідомити, що в Стоматологічному центрі «Венеція» ви можете виправити прикус без використання брекет-системи. Сьогодні лікування брекетами можна повноцінно замінити на вирівнювання зубів прозорими капами за американською технологією.
Елайнери — це прозорі та гнучкі накладки (пластинки) для вирівнювання зубів.
 
Елайнери ідеально підходять формою до ваших зубів і зручні при носінні. Вони легко знімаються, дозволяючи вам як і раніше насолоджуватися їжею і здійснювати гігієну порожнини рота у звичній для вас формі. Легкість у використанні та максимальний комфорт при носінні допоможуть вам безболісно досягти бажаного результату.


Як це працює?

Для лікування застосовується набір прозорих пластикових елайнерів виготовлених спеціально для вас. Кожен елайнер переміщує зуби до певного положення за 14 днів, після чого пацієнт змінює його на наступний. Вони призначені для цілодобового носіння за винятком часу прийому їжі та чищення зубів. Завдяки віртуальному плану лікування, ви будете точно знати дату його закінчення і бачити результат. 

Протягом всього процесу вирівнювання зубів ви будете перебувати під наглядом вашого ортодонта.

.

Як це відбувається?:

Після проведення консультації, з'ясування можливості проведення лікування, ваш лікар зробить зліпок щелепи, проаналізує ренгенологічний знімок і зробить фотографії особи і ротової порожнини.

Всі дані передаються в зуботехнічну лабораторію, де буде спрогнозований весь курс лікування. Потім індивідуально для вас виготовляється комплект прозорих кап-елайнерів . Тривалість лікування залежить від складності кожного клінічного випадку і в середньому становить від 6 до 16 місяців.

Набір кап пересилається в клініку разом з гіпсовою моделлю кінцевого результату лікування. Ви зможете побачити результат ще до початку лікування на гіпсовій моделі і відео-ролик з динамікою лікування!

Після отримання комплекту елайнерів ваш лікар встановлює на зуби активатори - це елементи з прозорого композитного матеріалу.

Проводиться інструктаж пацієнта. Лікар одягає перший елайнер і лікування починається!

Як носити елайнери ?

Елайнери необхідно носити протягом 20-22 годин в день, знімаючи їх тільки на час прийому їжі та чищення зубів.

Кожен елайнер тисне на ваші зуби, переміщаючи зуби на невелику відстань.

Елайнери замінюються на наступні кожні 2 тижні.

Курс лікування може варіюватися від 2-х місяців до 1 року в залежності від складності випадку.

Лікування елайнерами рекомендовано пацієнтам з 12-ти років, у яких більше не відбувається активне зростання щелепи.

Орієнтовна вартість лікування

Консультація і первинний огляд

ортодонтична консультація 300

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Ортодонтичне лікування

знімні пластиночні апарати від  5346
металеві брекети (1 щелепа) від 10,700
керамічні брекети (1 щелепа) 18,580
сапфірові брекети (1 щелепа) 20,520
лінгвальні брекети (з внутрішньої сторони зубів) (1 щелепа) 49,500
лікування елайнерами (індивідуальні невидимі капи) 1 щелепа від 59 830 до 81 000
лікування елайнерами (індивідуальні невидимі капи) 2 щелепи від 108 750 до 154 425

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді

 • Як правильно доглядати за знімними пластинами?

  У зв'язку з тим, що дитячі зуби чутливі до карієсу, дуже важливим моментом при носінні пластинки, здатної стати відмінним місцем для скупчення зубного нальоту з бактеріями, що живуть в ньому є правильний гігієнічний догляд. Щоб уникнути забруднень, пристрої необхідно знімати перед прийомом їжі, а перед повторною фіксацією ретельно промивати під проточною холодною водою. Чистка зубних пластинок здійснюється за допомогою зубної щітки з м'якими щетинками і спеціальних гелів для повсякденного догляду. Крім цього, один раз на тиждень конструкцію рекомендується на ніч занурювати в очищуючий концентрат, а також у міру необхідності застосовувати гель для глибокого очищення.

 • Які переваги зубних пластинок?

  • Можливість безперешкодного зняття. При необхідності пластина легко знімається, не доставляючи маленькому пацієнтові дискомфорту під час їжі та гігієнічного догляду за ротовою порожниною. Це особливо важливо для маленьких дітей, які ще не до кінця розуміють всю важливість утримання зубів в чистоті.
  • Безпека. Вироблені з гіпоалергенного матеріалу, пластинки практично не викликають розвитку алергічних реакцій і не травмують ніжні слизові оболонки ротової порожнини дитини.
  • Щадний вплив. Зубна пластинка для корекції зубів легко і безболісно знімається і надівається, забезпечуючи комфортне носіння.
  • Можливість позбутися зубощелепних аномалій в ранньому дитячому віці (від 3 років). Ортодонтична конструкція даного типу дозволяє коригувати ряд не дуже серйозних дефектів прикусу і проводити вирівнювання окремих зубів у найменших пацієнтів.
  • Швидке виготовлення. Знімні пластини для зубів вимагають меньше участі пацієнта в процесі виготовлення і виробляються набагато швидше, ніж незнімні зубощелепні пристрої.
  • Вартість пластинок. Середня ціна пластини для вирівнювання зубів в 2-3 рази нижче вартості самих недорогих брекетів.

 • Як правильно доглядати за елайнерами?

  • Елайнери обов'язково знімати під час їжі і чищення зубів. При вживанні простої води кімнатної температури можна не знімати. Будьте гранично обережні, знімаючи елайнер, не прикладайте надмірного зусилля, не тягніть і не переламуйте елайнер.
  • Обов'язково чистити зуби і використовувати зубну нитку після їжі і перед тим, як надягати елайнер. При відсутності засобів для чищення: прополоскати рот і промити елайнер теплою проточною водою. (Це не найкращий варіант, він підходить тільки в екстрених випадках.)
  • Елайнери необхідно очищати перед кожним використанням за допомогою щітки з дуже м'якою щетиною і водою з невеликою кількістю зубної пасти. Увага! Після чистки елайнер добре промити водою! Один раз в тиждень використовувати спеціальні засоби для чищення!
  • Для очищення елайнерів НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ кошти для очищення зубних протезів. НЕ замочувати елайнери в засобі для полоскання порожнини рота. Такі кошти можуть зіпсувати поверхню елайнерів і зробити їх більш тьмяними і видимими.
  • Рекомендовано регулярні професійні чистки і огляди у лікаря стоматолога.
  • В окремих випадках може виникати алергічна реакція на матеріал, з якого виготовлені елайнери. У таких випадках слід припинити використання елайнерів і проконсультуватися з лікарем.
  • Якщо у вас виникають проблеми при використанні елайнерів, при виникненні питань - необхідно зв'язатися з лікарем.

 • З якого віку можна встановлювати брекети?

  1. Ортодонти рекомендують, ставити брекети не раніше, 12-15 років, а саме, коли молочний прикус переходить в постійний. Брекети впливають на м'язи обличчя і кісткову тканину.
  2. Необхідно, щоб ортодонт зробив діагностику, що стосується особливостей розвитку щелепи.
  3. Як правило, до 10 років дітям призначають пластинки і трейнери, вони значно спростять подальше лікування.
  4. Я рекомендую, вам записатися на консультацію до лікаря ортодонта…

 • Чи псуються зуби від брекетів?

  1. Виправлення прикусу - досить тривалий і складний процес, який, як і будь-яке втручання, має свої плюси і мінуси.
  2. Як правило, при дотриманні всіх рекомендацій спеціаліста весь курс проходить без ускладнень.
  3. Перед фіксацією систем лікар докладно розповість, які симптоми можуть проявитися в період виправлення прикусу.
  4. Також під час лікування брекетами ускладнена гігієна ротової порожнини, тому буде потрібно регулярно і вчасно відвідувати гігієніста. Це дозволить зберегти емаль зубів неушкодженою.
  5. Необхідно виконувати всі рекомендації лікаря для ефективної корекції зубів. В такому випадку брекети не будуть викликати дискомфорт.

 • Чи є брекети, яких не помітно?

  1. В ортодонтії існує лінгвальна техніка. Брекети ставлять з внутрішньої сторони зубів.
  2. Але не у всіх випадках можливо лікування такими системами.
  3. Існують малопомітні брекети.
  4. Більш детальну інформацію ви зможете отримати на консультації у лікаря.
  5. Я рекомендую, вам записатися на прийом до лікаря ортодонта …

 • Як правильно доглядати за брекет - системою?

  Підтримка брекетів в належному стані і догляд за зубами передбачає дотримання декількох простих правил, які згодом увійдуть до звички. Ортодонт докладно розповість про всі нюанси в період носіння систем і пояснить, як правильно стежити за апаратами.

  Розглянемо основні рекомендації щодо установки брекетів, які дозволять зробити період виправлення прикусу комфортним і сприятливим.

  Одне з найважливіших вимог, яке необхідно пам'ятати при догляді за брекетами - це більш ретельна гігієна ротової порожнини, в порівнянні з тим часом, коли ви не носили брекети. Ваш ортодонт, враховуючи особливості організму, розробить для вас персональну гігієнічну програму і порекомендує засоби по догляду за брекетами. Догляд за брекетами насамперед має на увазі регулярне чищення зубів - після кожного прийому їжі.

  Догляд за брекетами здійснюється за допомогою особливого набору засобів, в який входять:

  • Спеціальна зубна щітка з V-подібним вирізом на щетині для чищення зубного ряду, на який встановлені брекети.
  • Особливі йоржики у вигляді конуса, відмінно очищають поверхню, а також область між яснами і кільцем брекета. Йоржик складається з ручки і декількох змінних насадок, які змінюються в міру зносу.
  • Спеціальні зубні нитки (суперфлоси), що мають особливий жорсткий наконечник, який дозволяє вставляти нитку в проміжок між зубами над дугою брекет-системи.
  • Зубну пасту для догляду за зубами під час носіння брекетів ви можете вибрати самостійно, хоча краще буде довіритися раді ортодонта.
  • Крім того - для гігієни порожнини рота ортодонт порекомендує вам ополіскувач, яким потрібно буде полоскати рот кілька разів на день. Подібні ополіскувачі часто містять речовину триклозан, яке заважає поширенню бактерій на поверхні зубів.

  Рекомендується обмежити прийом жорсткої, липкою, солодкої, що тягнеться їжі, яка здатна не тільки нашкодити зубам, але і пошкодити елементи брекет-системи (привести до відклеювання брекета, окислення металевих частин брекетів, поломки елементів брекет-системи)

  Крім дотримання даних заходів по догляду за брекетами, протягом усього лікування вам буде необхідно регулярно відвідувати стоматологічну клініку для проведення професійного чищення зубів, так як в деякі важкодоступні місця ротової порожнини важко дістатися, навіть за допомогою спеціальних засобів по догляду за брекетами.

 • Правила чищення брекетів

  Фахівці перераховують такі правила чищення зубів з брекет-системами:

  • Для початку потрібно наявність зубної щітки і пасти. Якщо у пацієнта в порожнині рота є складні знімні елементи, їх необхідно попередньо зняти. Далі слід прополоскати ротову порожнину чистою водою і почати чистку зубів. Важливо видалити наліт і забруднення з брекетів і зубного ряду, обережно використовуючи щітку.
  • Чистка кожного зуба повинна тривати близько 10 секунд з кожної зі сторін. Максимальну увагу слід приділяти міжзубним проміжкам. Необхідно провести ретельне очищення кронштейнів і брекетів, дуги системи, де скупчується чимало забруднень. Щітка для брекетів видаляє близько 80% патогенної мікрофлори.
  • Після цього проводиться очищення проміжків між брекетами і зубами за допомогою спеціального йоржика. За допомогою зворотно-поступальних рухів легко видаляються забруднення і зубний наліт, недоступні для звичайної зубної щітки.
  • Використовуйте іригатор (спеціальний зрошувач для важкодоступних зон порожнини рота), що сприяє розм'якшенню і виштовхування забруднень. За допомогою іригатора слід виконувати обробку брекетів і зубного ряду протягом декількох хвилин.
  • На завершення чистки зубів з брекетами використовуйте суперфлос (особливу зубну нитку), при необхідності скористайтеся йоржиком.
  • Ретельно прополощіть ротову порожнину за допомогою спеціального ополіскувача, потім промийте рот проточною водою.