Знімні пластинки

Особливості та переваги пластинок:

- Доступна вартість.

- Висока ефективність в період змінного прикусу.

- Можливість уникнути лікування брекетами і розвитку неправильного прикусу.

- Пластинка виготовляється за індивідуальним зліпком, зручна, відповідає анатомічним особливостям пацієнта.

Для самих маленьких пацієнтів можливе виготовлення яскравих, красивих ортодонтичних апаратів з блискітками і іграшками. Зовсім маленькі пацієнти із задоволенням самі підбирають колір апарату від прозорого до кольорового і швидко звикають до нього. Ну, а якщо в апараті знаходиться вподобане малюком «звірятко» або «машинка», то лікувальний апарат стає улюбленою прикрасою, до якого діти ставляться з турботою і уважно виконують всі рекомендації лікаря.

Стоматологічний центр Венеція надає широкий спектр стоматологічних послуг, які відповідають високим стандартам якості. Наш лікар ортодонт допоможе підібрати оптимальний спосіб корекції оклюзії і дасть всі необхідні рекомендації по використанні знімною пластини.

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНАМИ?

У зв'язку з тим, що дитячі зуби чутливі до карієсу, дуже важливим моментом при носінні пластинки, здатної стати відмінним місцем для скупчення зубного нальоту з бактеріями, що живуть в ньому є правильний гігієнічний догляд. Щоб уникнути забруднень, пристрої необхідно знімати перед прийомом їжі, а перед повторною фіксацією ретельно промивати під проточною холодною водою. Чистка зубних пластинок здійснюється за допомогою зубної щітки з м'якими щетинками і спеціальних гелів для повсякденного догляду. Крім цього, один раз на тиждень конструкцію рекомендується на ніч занурювати в очищуючий концентрат, а також у міру необхідності застосовувати гель для глибокого очищення.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ЗУБНИХ ПЛАСТИНОК?

  • Можливість безперешкодного зняття. При необхідності пластина легко знімається, не доставляючи маленькому пацієнтові дискомфорту під час їжі та гігієнічного догляду за ротовою порожниною. Це особливо важливо для маленьких дітей, які ще не до кінця розуміють всю важливість утримання зубів в чистоті.
  • Безпека. Вироблені з гіпоалергенного матеріалу, пластинки практично не викликають розвитку алергічних реакцій і не травмують ніжні слизові оболонки ротової порожнини дитини.
  • Щадний вплив. Зубна пластинка для корекції зубів легко і безболісно знімається і надівається, забезпечуючи комфортне носіння.
  • Можливість позбутися зубощелепних аномалій в ранньому дитячому віці (від 3 років). Ортодонтична конструкція даного типу дозволяє коригувати ряд не дуже серйозних дефектів прикусу і проводити вирівнювання окремих зубів у найменших пацієнтів.
  • Швидке виготовлення. Знімні пластини для зубів вимагають меньше участі пацієнта в процесі виготовлення і виробляються набагато швидше, ніж незнімні зубощелепні пристрої.
  • Вартість пластинок. Середня ціна пластини для вирівнювання зубів в 2-3 рази нижче вартості самих недорогих брекетів.

Орієнтовна вартість лікування

знімний пластинковий апарат від 4750.00

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим. Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.
Конструкція та різновид пластини підбирається індивідуально лікарем, в залежності від клінічної ситуації.

Знімні пластинки