Вініри, люмініри, вкладки, накладки

Мікропротезування – розділ ортопедичної стоматології, який займається проблематикою відновлення зубів із незначними пошкодженнями за допомогою штучних конструкцій, виготовлених на моделях щелеп лабораторним методом.

До мікропротезів можна віднести : вініри, люмініри, вкладки, накладки.

Докладніше

Вкладки і накладки, по своїй суті, – це ті ж самі пломби, які виготовляються не в порожнині рота, а на моделі зуба в лабораторії з надміцних матеріалів, а потім фіксуються в зубі спеціальними цементами. Для простішого розуміння процесу це можна порівняти зі складанням пазлів.

Вініри та люмініри – переважно керамічні пластинки, які фіксуються на видиму частину зуба з метою корекції форми, положення та кольору зуба.

Процес підготовки зуба під вкладки, накладки та вініри схожий та включає в себе такі етапи:

  • Знеболення
  • Обпилювання зуба
  • Зняття відбитку з зубів
  • Виготовлення моделі зубів
  • Виготовлення мікропротезу на моделі
  • Фіксація мікропротезу на зубі.

При виготовлені люмінірів відміність полягає в відсутності етапу обпилювання зуба.

Матеріали, з яких виготовляють вкладки та накладки, це переважно кераміка та композити, оскільки вони поєднують в собі міцність та високі естетичні властивості. Також інколи використовують дорогоцінні та недорогоцінні метали, але через їхні наднизькі естетичні властивості межі їх застосування – це бокові зуби.

Вініри та люмініри виготовляють лише з кераміки та композитів, що зумовлено ділянкою їх застосування, а саме – передні зуби, оскільки естетичні властивості даних матеріалів на високому рівні і наближаються до тканин власного зуба!

Орієнтовна вартість лікування

керамічні вкладки, накладки від 8 500
вініри від 8 500

*Представлений Прейскурант послуг є скороченим. Вартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.

Вініри, люмініри, вкладки, накладки