Протезування знімними протезами

Знімні протези – метод протезування, який відійшов на другий план в зв’язку з широким застосуванням імплантатів в стоматології.

Але в ситуаціях, коли ми вимушені відмовитись від використання імплантатів за певних причин, незамінним лишається знімне протезування.

Докладніше

В залежності від кількості зубів в порожнині рота знімні протези поділяють на часткові (2 і більше зубів) та повні (повна відсутність зубів). Повні знімні протези утримуються на щелепах за рахунок ефекту присмоктування до ясен. Часткові ж протези фіксуються на власних зубах за допомогою утримуючих гачків (кламерів) або замкових конструкцій.Повний протез

За видом конструкції протези бувають пластинкові (повні та часткові) та бюгельні (тільки часткові).Бюгельний протез

Пластинкові протези виготовляються з різних видів пластмаси і в сучасних умовах розвитку стоматології розглядаються в якості тимчасових.

Бюгельні протези також виготовляють із пластмаси, але додатково армують (підсилюють) литим металевим каркасом, що дає можливість зробити протез меншим за площею, тобто зручнішим, а також міцнішим. Фіксуючі елементи бюгельного протеза (кламери та замки) також відлиті з металу, що значно підвищує надійність фіксації та довговічність протеза.

Орієнтовна вартість лікування

пластинковий протез від 7 000
бюгельний протез від 14 000
протез на імплантанті від 14 850

Представлений Прейскурант послуг є скороченимВартість лікування розраховується індивідуально, відповідно до погодженого з Вами Плану лікування, з урахуванням Ваших побажань та виходячи з клінічної ситуації.
Докладніше всю інформацію лікар розповість під час консультації.

Протезування знімними протезами