Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів. Перед видаленням лікар знеболить гелем або спреєм, щоб уникнути неприємних відчуттів, проведе з дитиною бесіду, покаже і розповість як правильно доглядати за порожниною рота.

Докладніше

 • Важливість візиту до стоматолога незаперечна. Але коли приходить момент зміни молочних зубів на постійні, батьки і діти найчастіше самі хочуть провести цю процедуру.

  Звичайно, дитина може впоратися і сама. Хто в дитинстві не виривав собі зуб? «Смикнути» швидко - може допомогти і мама, граючи в мишку, яка забере старий зуб, а на це місце принесе новенький і біленький, або в фею, яка обміняє молочний зуб на подарунок або грошову винагороду.

  Ще один «хитрий» спосіб - дати погризти яблуко, морквину, пряник або ще щось тверде, в результаті чого рухливий зуб сам випаде.

  В такій ситуації забувати про гігієну не можна. Перед тим, як щось робити в порожнині рота дитини обов'язково вимийте руки. Після видалення близько 2 годин краще нічого не їсти.

  Незважаючи на те що весь процес здається простим і не таким болючим, бажано звернутися до кваліфікованого фахівця і для видалення, і для консультації після процедури.

  Перед видаленням лікар знеболить гелем або спреєм, щоб уникнути неприємних відчуттів, проведе з дитиною бесіду, покаже і розповість як правильно доглядати за порожниною рота. Тільки лікар визначить, чи немає запального процесу, фрагментів зуба в лунці, флюсу.

  Не можна забувати про важливу роль «лікаря-ортодонта», який займається виправленням порушень прикусу. Своєчасне виявлення патології дуже важливо. Саме ортодонт може визначити, чи правильно проходить прорізування постійного зуба, і чи правильно змикаються зуби верхньої і нижньої щелепи.

  Також слід пам'ятати, що постава і прикус взаємопов'язані. Викривлення хребта призводить до розвитку патологічного прикусу. Дуже часто на ці проблеми першими вказують стоматологи. Тому, навіть якщо ви самостійно впоралися з видаленням молочного зуба, не відкладайте візит до лікаря стоматолога надовго!

Орієнтовна вартість лікування

Анестезія 275.00
Видалення молочного зуба від 440.00 до 600.00

•Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим.

Видалення молочних зубів