Шановні пацієнти! На період карантину ми працюємо в режимі чергування.
У разі виникнення потреби в наданні стоматологічної допомоги попередній запис можливо здійснити за тел. +38 097 237 0 111 +38 099 237 0 111 або через онлайн-запис на нашому сайті www.dcv.com.ua

Протезування молочних зубів

Головна мета дитячого стоматолога це створення нормальних умов для розвитку постійних зубів дитини. Функціональність і безпеку в цьому випадку грає найважливішу роль. Саме для цього в сучасній дитячій стоматології використовують металеві коронки для тимчасових жувальних зубів.

Показання для покриття молочних зубів коронок:

  • сильно зруйнований зуб (порушені 2 і більше стінки коронки зуба);
  • зуб, після видалення нервів (велика пломба, тонкі стінки коронки зуба);
  • зуб з вадами розвитку;
  • відновлення зубів у дітей з високою активністю каріозного процесу і т.д.

Перевага даного виду реставрації перед пломбами в тому, що герметизм, створений при постановці коронки не дає зубу швидко руйнуватися і розвиватися карієсу, що дозволяє довше зберегти зуб, і виконувати його функції.

Плюсом в порівнянні з дорослими коронками є те, що дитячі коронки стандартизовані під всі форми молочних жувальних зубів і можуть бути поставлені в одне відвідування.

Докладніше

Навіщо ставити коронку на молочний зуб, адже він випаде?

Може можна поставити пломбу? Навіщо обов'язково коронку?

Металева коронка? Це ж некрасиво!

Орієнтовна вартість лікування

фіксація штучної коронки на молочний зуб 1300.00

Вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування

Протезування молочних зубів