Філософія

Стоматологічний центр «Венеція» — клініка нового покоління для тих, хто вибирає діагностичні та лікувальні процедури, засновані на використанні високих технологій і сучасних наукових розробок.
 
На сьогоднішній день усі захворювання зубів і порожнини рота добре вивчені, змінюються лише методи їхнього лікування. Вони вдосконаляться з року в рік, стаючи якіснішими, щадними, ефективними і безболісними. Ми стежимо за всіма інноваціями в області стоматології і застосовуємо їх у своїй практиці. Ми маємо можливість працювати на устаткуванні і матеріалах останнього покоління, що дозволяє робити високоточну діагностику та якісне лікування!
 
Особливість роботи наших лікарів полягає в комплексному і колегіальному підході до лікування, для обговорення якого залучаються як лікарі, так і зубні техніки. Ми проводимо комплексну функціональну діагностику в артикуляторі і після цифрової обробки отриманих даних, складаємо оптимальний план лікування з прогнозованим результатом. Враховуючи побажання пацієнта, пропонуємо всі можливі варіанти лікування. На консультації обговорюються декілька планів лікування, сума яких може варіювати залежно від вибраного варіанту.
 
Ми цінуємо свою репутацію і результати своєї праці. Принцип «комплексного лікування» — це алгоритм роботи клініки. Це робота команди фахівців, за кінцевий результат якої відповідає лікар-куратор, який є практичним організатором лікувального процесу. Лікар-куратор — це фахівець, до якого пацієнт звернувся за допомогою самостійно або за рекомендацією, або призначається головним лікарем. За результат колективної роботи повною мірою відповідає лікар-куратор, який зобов’язаний строго контролювати хід лікування. У нашій клініці в повному об’ємі ведеться медична документація, де фіксуються всі етапи вашого лікування. У доступній формі пацієнтам надається достовірна інформація про стан їхнього стоматологічного здоров’я. Ми працюємо за сучасними світовими стандартами, прагнучи при цьому підтримувати по можливості доступний рівень цін.

Філософія