ФілософіяСтоматологічний центр «Венеція» — клініка нового покоління для тих, хто вибирає діагностичні та лікувальні процедури, засновані на використанні високих технологій і сучасних наукових розробок.
 
На сьогоднішній день усі захворювання зубів і порожнини рота добре вивчені, змінюються лише методи їхнього лікування. Вони вдосконаляться з року в рік, стаючи якіснішими, щадними, ефективними і безболісними. Ми стежимо за всіма інноваціями в області стоматології і застосовуємо їх у своїй практиці. Ми маємо можливість працювати на устаткуванні і матеріалах останнього покоління, що дозволяє робити високоточну діагностику та якісне лікування!
 
Особливість роботи наших лікарів полягає в комплексному і колегіальному підході до лікування, для обговорення якого залучаються як лікарі, так і зубні техніки. Ми проводимо комплексну функціональну діагностику в артикуляторі і після цифрової обробки отриманих даних, складаємо оптимальний план лікування з прогнозованим результатом. Враховуючи побажання пацієнта, пропонуємо всі можливі варіанти лікування. На консультації обговорюються декілька планів лікування, сума яких може варіювати залежно від вибраного варіанту.
 
Ми цінуємо свою репутацію і результати своєї праці. Принцип «комплексного лікування» — це алгоритм роботи клініки. Це робота команди фахівців, за кінцевий результат якої відповідає лікар-куратор, який є практичним організатором лікувального процесу. Лікар-куратор — це фахівець, до якого пацієнт звернувся за допомогою самостійно або за рекомендацією, або призначається головним лікарем. За результат колективної роботи повною мірою відповідає лікар-куратор, який зобов’язаний строго контролювати хід лікування. У нашій клініці в повному об’ємі ведеться медична документація, де фіксуються всі етапи вашого лікування. У доступній формі пацієнтам надається достовірна інформація про стан їхнього стоматологічного здоров’я. Ми працюємо за сучасними світовими стандартами, прагнучи при цьому підтримувати по можливості доступний рівень цін.

Орієнтовна вартість лікування

Питання та відповіді