Стоматологічне устаткування

Стоматологічне устаткування в центрі основане на цифрових технологіях. Кабінети оснащені стоматологічними установками фірми OMS. (Італія) — це єдині комп’ютеризовані системи, зручні для лікаря та максимально комфортабельні для пацієнтів.


 
Використання апарату абразивно-повітряного препарування Sandman Futura (Данія) дозволяє лікувати карієс дітям та дорослим без використання бормашини та анестезії.

Під час лікування діти можуть дивитися улюблені мультфільми, а очікуючи маму і тата, пограти в дитячому куточку.

Кожна стоматологічна установка оснащена інтраоральною відеокамерою, яка дозволяє проводити відео діагностику прямо в стоматологічному кріслі.

В клініці є можливість робити знімки зубів з повним їх аналізом на комп’ютері для якісної діагностики і контролю під час лікування.Технічне оснащення центру дозволяє лікарям виявити раніше невидимі патології та скласти кваліфікований план лікування. Рентген кабінет оснащений сучасним цифровим дентальним рентген апаратом для отримання панорамних і цефалометричних проекцій з функцією конусно-променевого комп’ютерного томографа – Pax-uni3d (П.Корея).
 
Ми гарантуємо стерильність усіх інструментів та наконечників, які стикаються з порожниною рота. Всі інструменти знаходяться в індивідуальній стерильній упаковці. Ми використовуємо лише одноразовий витратний матеріал (рукавички, маски, слиновідсмоктувач, стаканчики, нагрудники і так далі).
Наявність власної зуботехнічної лабораторії дає можливість пропонувати пацієнтам ексклюзивні ортопедичні конструкції, добиваючись надійних результатів і довгострокових прогнозів.
 
Ви можете отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу в день звернення і почати лікування найближчим часом.  
Ви отримуєте комплексний і оптимальний план лікування, відвідавши консультації фахівців в мінімальну кількість візитів.  
Ми працюємо за попереднім записом.  
Зателефонуйте нам за телефонами +38 099 237 0 111; +38 097 237 0 111 і ми із задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять Вас.  
Будемо раді надати Вам кваліфіковану допомогу!  
Ласкаво просимо!

Стоматологічне устаткування