Лікування зубів під мікроскопомВперше мікроскоп під час лікування застосували в США 20 років тому. З тих пір він став невід’ємною частиною роботи лікаря- стоматолога. У нашій клініці ми використовуємо один з найсучасніших мікроскопів компанії Karl Kaps , який застосовується при лікуванні карієсу , ендодонтичному лікуванні каналів зубів , протезуванні , імплантації , хірургічних та пародонтологічних операціях.

Застосування мікроскопа в терапевтичній стоматології дозволяє максимально точно діагностувати захворювання навіть на початковій стадії. Використання збільшувальної техніки дозволяє лікарю побачити найменші каріозні вогнища , а при лікуванні максимально зберегти здорові тканини зуба. У цьому випадку процедура є найбільш ефективною і успішною. Це означає , що до проблеми більше не потрібно буде повертатися в майбутньому.

Всі розуміють , що наші зуби зовсім невеликі за розміром і при цьому мають складну анатомічну структуру. Тому в багатьох випадках лікування кореневих каналів вкрай ускладнено. Тут на допомогу стоматологу приходить збільшувальна техніка. Під мікроскопом можна детально вивчити кількість каналів у зубі і не пропустити додатковий . Під його контролем ми можемо провести ретельну обробку кореневого каналу , видалити залишки всіх інфікованих тканин , повністю очистити порожнину зуба , максимально якісно провести пломбування і добитися повної герметичності накладення пломбувального матеріалу. У разі повторного лікування каналів мікроскоп стає необхідністю . Завдяки збільшенню зростають шанси витягти раніше зламаний інструмент , повністю дістати залишки старого пломбувального матеріалу , якісно провести очистку всієї системи кореневих каналів . Лікування каналів під мікроскопом – це впевненість у тому , що канал пройдений на всю довжину , повністю очищений і якісно запломбований , що виключає повторне ураження зуба. Таким чином , лікування каналів під мікроскопом забезпечує максимальну успішність процедури.

Мікроскоп також використовується при протезуванні . З його допомогою лікар бачить навіть самі невеликі деталі , які неможливо побачити неозброєним оком. Це допомагає лікареві добитися максимального прилягання люмініри , вінірів , та коронок до зуба . Що в свою чергу значно покращує естетичний вигляд конструкції.

При хірургічних втручаннях  на кістковій тканині , мікроскоп дозволяє малоінвазивне втручання і тим самим забезпечує високі шанси на успішність процедури.

Сучасна та високотехнологічна техніка дає можливість нашим фахівцям отримувати максимально детальну і достовірну інформацію, безпомилково складати кращий план лікування для наших пацієнтів і проводити всі необхідні маніпуляції, повністю контролюючи процес лікування. Для Вас це означає найбільш сприятливий прогноз лікування, його високу якість, надійність.

Статтю підготувала лікар - стоматолог Омельченко Анна Валентинівна.

Орієнтовна вартість лікування

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Анестезія

анестезія (провідникова, інфільтраційна) 275
медикаментозний сон (30 хв) від 1945

Лікування кореневих каналів

Первинна  ендодонтія : інструментальна,  медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 2495 
Вторинна ендодонтія: розпломбування, інструментальна, медикаментозна обробка і обтурація кореневого каналу від 3 000 

Пломбування та реставрація зубів

лікування без бор-машини 270
пломба зі світлополімерного цементу від 485 до 1 180
пломба з фотополімерного матеріалу від 605 до 2 550
художня реставрація зуба від 3 065 до 3 680

Увага! Представлений Прейскурант послуг є скороченим, вартість лікування в кожному випадку розраховується лікарем і обговорюється з пацієнтом, в залежності від складності клінічної ситуації і запропонованих методів лікування.

Питання та відповіді

  • Чи можуть бути больові відчуття в інших ділянках від ураженого зуба?

    Так дійсно таке можливо, що біль може проявлятися в іншій зоні щелепно-лицевої ділянки. Таке досить часто зустрічається у зв'язку з особливостями іннервації цієї зони.