Лікування зубів під мікроскопом

Застосування мікроскопа в терапевтичній стоматології дозволяє максимально точно діагностувати захворювання навіть на початковій стадії. Використання збільшувальної техніки дозволяє лікарю побачити найменші каріозні вогнища , а при лікуванні максимально зберегти здорові тканини зуба. У цьому випадку процедура є найбільш ефективною і успішною. Це означає , що до проблеми більше не потрібно буде повертатися в майбутньому.

Докладніше

Всі розуміють , що наші зуби зовсім невеликі за розміром і при цьому мають складну анатомічну структуру. Тому в багатьох випадках лікування кореневих каналів вкрай ускладнено. Тут на допомогу стоматологу приходить збільшувальна техніка. Під мікроскопом можна детально вивчити кількість каналів у зубі і не пропустити додатковий . Під його контролем ми можемо провести ретельну обробку кореневого каналу , видалити залишки всіх інфікованих тканин , повністю очистити порожнину зуба , максимально якісно провести пломбування і добитися повної герметичності накладення пломбувального матеріалу. У разі повторного лікування каналів мікроскоп стає необхідністю . Завдяки збільшенню зростають шанси витягти раніше зламаний інструмент , повністю дістати залишки старого пломбувального матеріалу , якісно провести очистку всієї системи кореневих каналів . Лікування каналів під мікроскопом – це впевненість у тому , що канал пройдений на всю довжину , повністю очищений і якісно запломбований , що виключає повторне ураження зуба. Таким чином , лікування каналів під мікроскопом забезпечує максимальну успішність процедури.

Мікроскоп також використовується при протезуванні . З його допомогою лікар бачить навіть самі невеликі деталі , які неможливо побачити неозброєним оком. Це допомагає лікареві добитися максимального прилягання люмініри , вінірів , та коронок до зуба . Що в свою чергу значно покращує естетичний вигляд конструкції.

При хірургічних втручаннях на кістковій тканині , мікроскоп дозволяє малоінвазивне втручання і тим самим забезпечує високі шанси на успішність процедури.

Сучасна та високотехнологічна техніка дає можливість нашим фахівцям отримувати максимально детальну і достовірну інформацію, безпомилково складати кращий план лікування для наших пацієнтів і проводити всі необхідні маніпуляції, повністю контролюючи процес лікування. Для Вас це означає найбільш сприятливий прогноз лікування, його високу якість, надійність.

Лікування зубів під мікроскопом