PAX UNI 3d 


Цифровий панорамний рентген апарат з функцією конусно-променевого комп’ютерного томографа Pax-uni3d (VATECH, Ю.Корея), який дозволяє:
 
1) Отримувати чітке цефалометричне зображення (ТРГ) з якісним контуром не лише кісткових, але й м’яких тканин.

Таке дослідження дозволяє встановити правильний діагноз і розробити відповідний план ортодонтичного лікування.


2) Отримувати якісний панорамний знімок зубних рядів верхньої і нижньої щелепи одночасно для оцінки стану зубів, що збереглися, і тканин, які оточують зуби. Дозволить лікарю визначити вибір ортопедичних заходів, скласти план лікування, проконтролювати якість своєї роботи —
час зйомки 9с.

 


Недолік цього методу в тому, що проводиться аналіз площинного зображення тривимірного об’єкту. Через взаємне накладення рентгенівських зображень окремих частин (верхівок коріння зубів, ділянок деструктивних змін та анатомічних утворень) інформативність може виявитися недостатньою.


3) Отримувати тривимірне зображення щелеп, суглобів, верхньощелепних пазух — лікар має можливість переглядати крос-секції відсканованої ділянки на будь-якому шарі, вимірювати довжину, щільність тканини, симулювати постановку імплантата і так далі — час сканування 8с.

 

Використання цифрових технологій дозволяє:

 • обробляти і детально аналізувати зображення за допомогою комп’ютера,
 • в декілька разів понизити променеве навантаження на пацієнта і персонал клініки.


Наші лікарі мають можливість:

 • поставити точний діагноз,
 • побачити приховані зміни в тканинах зубів і пародонту, в суглобах
 • скласти план і провести своєчасне лікування.

 

Орієнтовна вартість лікування

Променева діагностика

внутрішньоротовий 115
панорамний знімок 575
панорамний знімок (діти до 14 років) 575
комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 864 до 1040

Консультація і первинний огляд

первинний огляд та консультація 290
ортодонтична консультація 300
консультація імплантолога 385

Питання та відповіді

 • Які переваги комп'ютерної томографії

  Конусно-променева комп'ютерна томографія - це найоптимальніший, інформативний і достовірний метод дослідження в стоматології.
  Переваги:

  При стандартній рентгенографії в результаті виходить єдине площинне зображення тривимірного об'єкту, а при КТ-дослідженні повністю сканується тривимірний об'єкт і лікар отримує 3D-зображення.

  Будь-який звичайний знімок робиться в реальному режимі часу і надалі залишається статичним плоским зображенням. Його можна розглядати в програмі візіографа, але подивитися об'єкт під іншим кутом або в іншій проекції вже неможливо - для цього треба робити новий знімок.

  На противагу цьому, відновлений в пам'яті комп'ютера тривимірний реформат являє собою точну копію всієї сканованою області і, вже у відсутності пацієнта, фахівець може вивчити будь-який його об'єкт під будь-яким кутом, з будь-якого боку, в усіх площинах і на будь-якій глибині.

  Якщо звичайна рентгенограма являє собою суммаційне зображення, при якому всі розташовані послідовно деталі накладаються одна на одну, то комп'ютерна томограма - це зріз тканин об'єкта товщиною від часток міліметра до декількох міліметрів, прокреслений довільно в заданому місці.

  В процесі проведення рентгенологічного обстеження з використанням будь-якого методу зйомки неминуче виникає певне проекційне спотворення об'єкта за величиною або конфігурацією, що може привести до помилок при інтерпретації зображення. При комп'ютерній томографії об'єкт сканується практично «один до одного», що виключає даний вид спотворення в процесі реконструкції тривимірного зображення і отриманні зрізу.

 • Навіщо робити комп'ютерну томографію

  Конусно-променева томографія зубів (КТ зубів) дає можливість лікарю стоматологу:
  • точно визначати кількість, форму і довжину кореневих каналів;
  • виявляти хронічні вогнища внутрішньокісткового запалення, які неможливо виявити при проведенні звичайних методів рентгенодіагностики через сумації зображення;
  • контролювати якість консервативного лікування хронічних запальних процесів;
  • визначити розташування кореневих каналів по відношенню до важливих анатомічних утворень (нижньощелепного каналу, порожнини носа, придаткових пазух носа);
  • точно визначати ступінь атрофії альвеолярного відростка;
  • визначити локалізацію внутрішньокісткового запального процесу, виміряти його розміри;
  • визначити оптимальний доступ під час планування оперативного втручання;
  • планувати операцію дентальної імплантації;
  • визначити точні терміни дентальної імплантації після видалення зубів, шляхом вимірювання щільності кісткової тканини в цікавій для зоні;
  • вивчити анатомічні особливості верхньої щелепи і визначити оптимальний доступ для проведення операції синус-ліфтингу.