Переваги комп’ютерної томографіїПри стандартній рентгенографії в результаті виходить єдине площинне зображення тривимірного об’єкту, а при КТ-дослідженні повністю сканується тривимірній об’єкт і лікарка отримує 3d-зображення.
 
На противагу цьому, відновлений в пам’яті комп’ютера тривимірний реформат є точною копією всієї області, що сканує, і, вже у відсутності пацієнта, фахівець може вивчити будь-який об’єкт, що цікавить його, під будь-яким кутом, з будь-якого боку, у всій плоскості і на будь-якій глибині.
Якщо звичайна рентгенограма є суммаціонним зображенням, при якому всі розташовані послідовно деталі накладаються один на одного, то комп’ютерна томограма — це зріз тканин об’єкту завтовшки від доль міліметра до декількох міліметрів, прокреслений довільно в заданому місці.
 
У процесі проведення рентгенологічного обстеження з використанням будь-якого методу зйомки неминуче виникає певне проекційне спотворення об’єкту по величині або конфігурації, що може привести до помилок при інтерпретації зображення. При комп’ютерній томографії об’єкт сканується практично «один до одного», що виключає даний вигляд спотворення в процесі реконструкції тривимірного зображення і здобутті зрізу.

 

Орієнтовна вартість лікування

Питання та відповіді