Вектор-терапія

Однією з важливих проблем сучасної людини є захворювання тканин ясен ( пародонтит ) , так як воно є основною причиною втрати зубів у віці від 37 років. До недавнього часу всі існуючі методи лікування захворювань пародонту були малоефективні і травматичні.
 
Сьогодні ж ми , фахівці Стоматологічного центру ВЕНЕЦІЯ , можемо з упевненістю пропонувати – систему ” VECTOR ” , яка відкрила нову епоху в лікуванні пародонтиту !
 
Він ефективний при будь-яких формах захворювань пародонту , навіть важких і швидкопрогресуючих , що приводили раніше за 2-3 роки до втрати зубів.
Клінічний досвід використання ” VECTOR ” є підтвердженням унікальності методики та успішності тривалого результату.
 
Апарат ” VECTOR ” впливає на причину : видаляє токсини і видаляє зубний камінь під яснами , високо ефективно знешкоджує бактерії, що знаходяться глибоко в ясенних кишенях і викликають захворювання . Іншими словами прибирає запалення в мало доступних раніше місцях і створює умови для зміцнення зубів в яснах.


 
Принцип роботи апарату ” VECTOR ” досить простий. За допомогою ультразвукових коливань створюється зона , в якій гине патогенна мікрофлора , а дрібні частки очищаючого порошку полірують поверхню кореня. Пародонтальні кишені інтенсивно промиваються водою , значно скорочується кількість бактерій в них.
 

Переваги Vector-терапії
1 . Швидко
2 . Безболісно
3 . Нетравматично
4 . Ефективно на ранніх стадіях захворювання
5 . Дозволяє уникнути складної , травматичною операції
 
Регулярний контроль за повторним зараженням ясенних кишень , а також сучасні дієві профілактичні заходи допоможуть Вам назавжди зберегти Ваші ясна здоровими.
 
Через 2-3 дні після сеансу пацієнти Стоматологічного центру ВЕНЕЦІЯ відзначають стан особливого комфорту , легкості , свіжості і відчуття здоров’я в порожнині рота.
 
Якщо вас турбує:
1 . Неприємний запах з рота
2 . Відчуття, що десна ” свербить “
3 . На зубній щітці залишається кров
4 . На зубах маються помітний наліт і відкладення
5 . Рухливі зуби
 
Вам необхідна консультація лікаря- пародонтолога Стоматолгічного центру "ВЕНЕЦІЯ".

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 
Статтю підготувала лікар-стоматолог Черненька Юлія Олегівна.

 

Вектор-терапія